Czyszczenie DPF FAP SCR Radom  
Serwis - Czyszczenie DPF Radom Czyszczenie i regeneracja DPF FAP SCR Radom Gwarancja DPF Radom Cennik : Czyszczenie DPF Radom Kontakt Czyszczenie DPF Radom
 

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów - Radom

Naszym klientom z Radomia oferujemy usługę dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Stosujemy nowoczesny sprzęt serwisowy firmy RAVENOL i najwyższej jakości chemię samochodową, a takie podejście gwarantuje bezawaryjną jazdą przez wiele lat. Współczesna automatyczna skrzynia biegów to niezwykle trwały i odporny mechanizm. Pomijając ewidentne błędy konstrukcyjne, jeśli zadba się o właściwe smarowanie, ten kluczowy podzespół nie będzie sprawiał problemów.

Brak systematycznej wymiany oleju może skutkować trwałym uszkodzeniem elektrozaworów przez opiłki metalu znajdujące się w skrzyni a zgromadzone w skutek niewłaściwego jej użytkowania. Należy również pamiętać, że wszystkie płyny eksploatacyjne w pojeździe w skutek jego eksploatacji tracą swoje właściwości i nie spełniają określonych norm, przez co narażają na szybsze zużywanie się podzespołów. Stosowane w naszej firmie oleje ATF firmy REVENOL są jednymi z najlepszych na rynku.

Ze względu na jego charakterystykę pracy, trzeba jednak dużą uwagę przyłożyć do odpowiedniego doboru oleju. Odpowiada on bowiem nie tylko za ochronę skrzyni, lecz jest kluczowy dla prawidłowej pracy całego układu.  W NOBILSERWIS wykorzystujemy płyn ATF firmy RAVENOL, cechujący się odpornością na wysokie ciśnienia (nawet do 5 bar) oraz gotowością do pracy w zakresie temperatur -30 - 150º C. Odznacza się on ponadto optymalną lepkością, nie pieni się, nie starzeje oraz nie wchodzi w reakcje z uszczelnieniami i innymi elementami. Jest to jedyne rozwiązanie, które skutecznie eliminuje ryzyko uszkodzeń i awarii.

Prawidłowo wykonana dynamiczna wymiana oleju w automacie, przeprowadzana regularnie jest niezwykle istotna w kontekście sprawnej, niezawodnej eksploatacji Państwa auta. Dysponujemy profesjonalną stacją obsługi, dzięki której możemy zagwarantować kompletną wymianę płynu nie tylko w samej skrzyni, lecz również w przekładni hydrokinetycznej i chłodnicy. Ponadto stanowisko wyposażone jest w specjalne wzierniki umożliwiające kontrolę smarowania. Oprócz tego, za pomocą specjalnego preparatu możemy przeprowadzić skuteczne płukanie całego układu.

Wieloletnia działalność przekłada się na bogate wyposażenie naszego warsztatu. Obejmuje ono między innymi bardzo duży zbiór adapterów połączeniowych, pozwalających na serwis niemal wszystkich spotykanych na polskim rynku automatycznych skrzyń biegów, również tych od starszych modeli samochodów. Pragniemy podkreślić, że nie ma lepszego sposobu na zapewnienie długotrwałej i bezawaryjnej pracy automatycznej skrzyni, niż dynamiczna wymiana oleju. Zwłaszcza jeśli powierzą ją Państwo naszym specjalistom!

 
  Czyszczenie DPF FAP SCR Radom  

Strona główna | Serwis | Czyszczenie | Regeneracja DPF/FAP/SCR | Gwarancja | Cennik | Piaskowanie felg | Wymiana olejów | Kontakt